Kvůli obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR) jsme museli provézt některá opatření...

Uvedením Vašeho elektronického kontaktu (emailové adresy) a telefonu po odeslání rezervace nám dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů, které jsou použity výhradně pro účely rezervace služeb firmy PNEUCENRUM PROFI s.r.o.Prosíme, abyste přijeli přesně na objednaný čas - pokud možno dříve.

V případě zpoždění nemusíte být obslouženi. Pokud jste již objednaní a nemůžete z jakýchkoliv důvodů přijet, odhlaste se na tel. 558 329 923, nebo na tel. 776 766 766. Děkujeme Vám za pochopení.Auto-servisní opravy lze rezervovat po osobní domluvě.

Při každé kompletní výměně pneumatik u nás je vždy provedeno: demontáž kol z vozu + montáž kol na vůz, demontáž pneu z disku + montáž pneu na disk, nahuštění dusíkem, mytí pneumatiky a disku profesionální myčkou kol s teplou vodou (Al. disky myčkou pneu + ručně chemicky), u al disku odstranění starých zbytků po lepícím závaží speciálním gumovým kotoučem, vždy je provedena vyměněna ventilu (gumový ventil pokud není senzor), vyvážení špičkovým velmi přesným systémem Haweka a použito vždy nové vyvažovací závaží, čištění dosedacích ploch disků a nábojů kol, dotažení šroubů, matic kol momentovým klíčem na předepsaný moment.U nových pneumatik dovezených odjinud je vždy provedena kontrola pneu a test těsnosti.


Vyberte požadovanou službu


Vyberte datum

22. 8. 2019


Údaje zákazníka

SPZ vozidla: *
poznámka (max. 25 znaků):
* telefon: *
* kontaktní e-mail: *
jméno a příjmení: *
Značka vozu: *
Modelová řada: *
doplňující informace:
Jsou-li všechny Vámi uvedené údaje v pořádku, klikněte na tlačítko níže.