Opatření ohledně koronaviru

Pravidla pro možnost přezutí, oprav pneumatik, apod. v našem pneuservisu do odvolání

- Omlouváme se předem za zdržení které toto omezení a postup práce zpomaluje, ale pro bezpečnost nás, ale i Vás se snažíme a budeme snažit udělat maximum.

Rezervujte se v REZERVAČNÍM KALENDÁŘI.

Další přednostní 2 stání je pouze rezervační pro nákup nových pneumatik v našem pneuservise (lze domluvit napřed jen osobně na našem servise, nebo telefonicky na 558329923, 776766766. Nelze si ho zadat sám přes internetovou rezervaci)

- Vstupujte prosím do našeho areálu pouze s rouškou, či zakrytými ústy a nosem.

- Při práci na Vašem vozidle se prosím zdržujte ve vyhrazených venkovních prostorách naší firmy.

Děkujeme za pochopení a respektování těchto bezpečnostních opatření a přejeme pevné zdraví.Kvůli obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR) jsme museli provézt některá opatření...

Uvedením Vašeho elektronického kontaktu (emailové adresy) a telefonu po odeslání rezervace nám dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů, které jsou použity výhradně pro účely rezervace služeb firmy PNEUCENRUM PROFI s.r.o.

Prosíme, abyste přijeli přesně na objednaný čas - pokud možno dříve.

V případě zpoždění nemusíte být obslouženi. Pokud jste již objednaní a nemůžete z jakýchkoliv důvodů přijet, odhlaste se na tel. 558 329 923, nebo na tel. 776 766 766. Děkujeme Vám za pochopení.

Auto-servisní opravy lze rezervovat po osobní domluvě.

Při každé kompletní výměně pneumatik u nás je vždy provedeno: demontáž kol z vozu + montáž kol na vůz, demontáž pneu z disku + montáž pneu na disk, nahuštění dusíkem, mytí pneumatiky a disku profesionální myčkou kol s teplou vodou (Al. disky myčkou pneu + ručně chemicky), u al disku odstranění starých zbytků po lepícím závaží speciálním gumovým kotoučem, vždy je provedena vyměněna ventilu (gumový ventil pokud není senzor), vyvážení špičkovým velmi přesným systémem Haweka a použito vždy nové vyvažovací závaží, čištění dosedacích ploch disků a nábojů kol, dotažení šroubů, matic kol momentovým klíčem na předepsaný moment.

U nových pneumatik dovezených odjinud je vždy navíc provedena placená kontrola pneu a test těsnosti.


Vyberte požadovanou službu


Vyberte datum

27. 10. 2020


Údaje zákazníka

SPZ vozidla: *
poznámka (max. 25 znaků):
* telefon: *
* kontaktní e-mail: *
jméno a příjmení: *
Značka vozu: *
Modelová řada: *
doplňující informace:
Jsou-li všechny Vámi uvedené údaje v pořádku, klikněte na tlačítko níže.