!!!POZOR !!!!
26.7 - 30.7. 2021 FIREMNÍ DOVOLENÁ- ZAVŘENOPRACOVNÍ DOBA SERVISU JE V SOUČASNOSTI V ČASE, KTERÝ LZE OBJEDNAT V REZERVAČNÍM KALENDÁŘI, VIZ NÍŽE, PO VYBRÁNÍ POŽADOVANÉ SLUŽBY A ZADÁNÍ PŘESNĚ VYBRANÉHO DNE. Pokud je daný den otevřeno, tak vždy od 7.30hod., zavíráme dle, objednávek, potřeby, stavu epid. situace, apod., takže se může pracovní doba v jednotlivých dnech lišit. Soboty jsou otevřeny pouze v jarní sezoně v částí dubna a pak ve ybrané části zimní sezony - říjen a listopad. V neděli je zavřeno, mimo placený havarijní výjezd mechanika na servis.

DLE HYGIENICKÝCH NAŘÍZENÍ JE NUTNÉ DODRŽOVAT NÁSLEDUJÍCÍ - Vstupujte prosím do naší provozovny pouze s respirátorem FFP2, KN95 a vyšší ochrana.
Při vjezdu do našeho areálu, dodržujte všeobecně platná hygienická pravidla (respirátor na obličeji, dezinfekce, dodržujte bezpečný odstup mezi sebou min. 2m. Při práci na Vašem vozidle se prosím zdržujte ve venkovních prostorách naší firmy, nebo mimo náš servis. Děkujeme za pochopení a respektování těchto opatření.
Opatření ohledně koronaviru
- Omlouváme se předem za zdržení které toto omezení a postup práce zpomaluje, ale pro bezpečnost nás, ale i Vás se snažíme a budeme snažit udělat maximum.
Děkujeme za pochopení a respektování těchto bezpečnostních opatření a přejeme pevné zdraví.

POZOR!!! Od 1.3.2021 nově děláme GEOMETRII na nejnovějším špičkovém 3D přesném systému John Bean.


Vyberte požadovanou službu


Vyberte datum

27. 7. 2021


Údaje zákazníka

SPZ vozidla: *
poznámka (max. 25 znaků):
* telefon: *
* kontaktní e-mail: *
jméno a příjmení: *
Značka vozu: *
Modelová řada: *
doplňující informace:
Jsou-li všechny Vámi uvedené údaje v pořádku, klikněte na tlačítko níže.